gallery/logo_st
Relaks

nad morzem

Jezierzany pod Jarosławcem

Dziewicze siedlisko agroturystyczne nad morzem i jeziorem.

Działka pod 1 domek już od 50 000zł lub w dzierżawie 5000zł/rocznie.

 

 

Działki nad morzem pod Jarosławcem, około 2,8 km od od piaszczystej plaży w Jarosławcu (zdjęcie nr 1 przedstawia plażę w Jarosławcu) i 480 metrów od jeziora Wicko z piękną plażą (zdjęcie nr 3 przedstawia plażę w Jezierzanach, 600 metrów od ośrodka). 


Doskonała inwestycja i własny wypoczynek. 
Atrakcyjna działka nad morzem znajduje się około 2,8 km (w linii prostej) do piaszczystej plaży w Jarosławcu, 450 metrów do jeziora i 1,5 km do basenów Panoramy Morskiej Jarosławca. Jest to nowoczesny kompleks gospodarstwa agroturystycznego w trakcie budowy. Gospodarstwo jest w pełni uzbrojone we wszystkie media, zawierać będzie do dyspozycji gości m. in.: basen z plażą lub oczko wodne, patio, altanę, miejsce wypoczynkowe, drzewa owocowe, stoliki palmowe, itp. To wszystko do wspólnego korzystania przez właścicieli/dzierżawców/najemców oraz gości. 

Przedmiotem oferty jest wynajem/dzierżawa części działki pod domek rekreacyjny (opis poniżej) w cenie od 5000zł/rocznie lub kupno działki pod domek już od 50 000zł brutto. Dzierżawa w formie umowy notarialnej z gwarancją niezmienności ceny przez cały okres dzierżawy oraz z opcją wykupu gruntu. Cena ubejmuje wieloletnią dzierżawę działki (do wyboru okres dzierżawy to: 10, 15 lub 20 lat). Po okresie dzierżawy inwestor ma 3 możliwości: dalsza dzierżawa, wykup gruntu, domek zostanie odsprzedany właścicielowi gruntu. Uwaga jest to OTWARTY kompleks agroturystyczny i nie ma możliwości stawiania ogrodzeń, jedyne ogrodzenie to ogrodzenie całego kompleksu. Istnieje również możliwość zlecenia budowy domku pod klucz.

Nie zwlekaj, taka okazja może się już nie powtórzyć.

Mapa lokalizacji inwestycji:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszam do oględzin inwestycji. Powierzchnie działek pod domki są jednakowe lecz należy pamiętać, że jest to udział w całej inwestycji typu otwartego, czyli bez możliwości grodzenia poszczególnych parceli. W przypadku rezerwacji proszę wysłać dane do umowy: (swoje oraz małżonka) imię, nazwisko, adres zameldowania, pesel, nr dowodu) na skrzynkę podaną na stronie kontakt.
 

Domek jest doskonałą inwestycją z wysoką stopą zwrotu sięgającą kilkanaście % rocznie. Nie chcesz zajmować się wynajmowaniem domku w sezonie? Żaden problem, możemy to zrobić za ciebie a zyskiem podzielimy się po połowie.

NAJLEPSZA OFERTA i DOSKONAŁA INWESTYCJA! Wypoczywaj lub zarabiaj na wynajmie!

Masz pytania, potrzebujesz więcej informacji po dzierżawie? Koniecznie przeczytaj warunki:

Zobacz z bliska Twój przykładowy wymarzony domek nad morzem w m. Jezierzany:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poniżej przedstawiamy roczne ceny dzierżawy poszczególnych działek pod domek (z możliwością wykupu):

Strefa VIP oznaczenie V:

V1do V4 - 6 500 złotych rocznie

Strefa Zielona oznaczenie Z:

Z1 do Z11 - 5 500zł/rocznie

Strefa Ogródków oznaczenie O:

O1 do O12 - 5 500zł/rocznie

Strefa standard, oznaczenie U:

U1 do U12 - 5 000zł/rocznie

Poniżej oznaczenia poszczególnych domków na mapie (jest to wstępny projekt zagospodarowania terenu, może ulec zmianie):

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Planowane zakończenie przygotowania terenu dla kompleksu 2020 rok: prace ziemne już trwają. Działka jest już w pełni uzbrojona.

 

Zastanawiasz się nad kupnem własnej działki? A może nad domkniem w kompleksie czy ośrodku? Zanim podejmiesz decyzję, koniecznie przeczytaj: 

Własna działka oznacza również tylko Twój wyłączny koszt, następujących etapów, które są konieczne aby działkę zagospodarować:
1. projekt zagospodarowania terenu, od 3500zł - 6000zł netto
2. projekt budynku od 2000zł netto - 3500zł netto
3. projekt wody i kanalizacji od 1200zł netto
4. wykonanie podłączenia wodno-kanalizacyjnego od nitki do domku od 8 tys. zł netto do nawet 35 tys zł netto. Rozprowadzenie zraszaczy wody po działce i grodzie od 8 tys zł netto.
5. wykonanie podłączenia prądu do działki za każdy kw około 75zł, jednak podłączenie dziłaki Zakład Energetyczny wykonuje tylko do działek budowlanych z wydanym zezwoleniem na budowę. Koszt rozprowadzenia kabli elektrycznych na/po działce od 5 tys zł netto. Oświetlenie działki oraz ogrodu od 3 tys zł netto.
6. ogrodzenie działki – 400m2 działki koszt ogrodzenia od 7 tysięcy zł netto w siatce (panel 30-50% droższy), koszt bramy i furtki od 2 tys zł netto.
7. Roboty ziemne, wyrównanie terenu, itp. różnie w zależności od zakresu robót lub we własnym zakresie.
8. Wykonanie wewnętrznej drogi, parkingu chodników od 12 tys zł netto
9. Wykonanie na działce basenu lub oczka wodnego od 35 tys zł netto (skromny)
10. projekt i wykonanie ogrodu na działce, altanki, plaża, nasadzenia, pergola, miejsce relaksu, od 70 tys. zł netto,
11. projekt i wykonanie placu zabaw dla dzieci, od 5tys zł netto,
12. ochrona terenu działki, od 200zł netto/miesięcznie (tzw. ochrona doraźna, na dojazd)
13. koszt bieżących napraw i konserwacji średnio rocznie około kilku tysięcy złotych.
14. koszt bieżących prac w ogrodzie, koszenie i pielęgnacja to kilka tysięcy zł rocznie lub we własnym zakresie.

 

Podsumowanie:
własny minimalny wkład w doprowadzanie działki do użytku (punkty od 1-6) to koszt od 29 tysięcy zł netto, czyli od 35 670 zł brutto. Natomiast pełne zagospodarowanie działki (punkty pełne od 1-11 i więcej) to minimalny koszt netto 162 tys. złotych a brutto 200 tys. zł.

Korzyści przy współudziale w budowie całego ośrodka to przede wszystkim niskie koszty przypadające na każdego właściciela domku, co w konsekwencji skutkuje tym, iż koszt nabycia działki w stosunku do kosztów jej doprowadzenia do używalności właściwie staje się marginalny a wręcz niekiedy można nabyć za przysłowiową złotówkę. Ustępstwem natomiast jest to, że z całej działki korzystać mogą wszyscy dowoli i nie można odgrodzić się od pozostałych.

Zobacz aktualną galerię filmów związaną z naszym kompleksem, film nr 1 - plaża Jarosłąwiec, nr 2 - plaża Jarosławiec (zejście nr 1), nr 3 - tu będzie wjazd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nr 4 - działka przed budową (czerwiec 18)                 nr 5 - działka przed budową (czerwiec 18)                nr 6 - jezioro Wicko, 500 metrów od kompleksu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nr 7 - centrum Jarosławca                                          nr 8 - główne zejście, restauracja z widokiem           nr 9 - restauracja z widokiem na morze w Jarosławcu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Działkę pod domek można również wykupić na własność, cena zakupu działki wynosi:

 

1. zakup gruntu pod 1 domek zaczyna się od kwoty: 50 000 zł brutto.

2. zakup przynależnego miejsca postojowego to kwota: 4999 zł brutto.

 

 

Masz pytania, potrzebujesz więcej informacji? Skorzystaj z zakładki: kontakt

gallery/jezierzany_final_1
gallery/plaza wicko z drona
gallery/jezierzany_final_3
gallery/jezierzany_final_6
gallery/plaza jaroslawiec1
gallery/plaza jaroslawiec2
gallery/front
gallery/img_9202
gallery/img_9208
gallery/img_9198
gallery/rezer